INFORMATIE

Geboortedatum 14-03-2020
Geslacht Mannelijk
Levensnr NL967829254
Ras Piemontese
Gewicht 633 KG
Openingsbod € 2.350,00
BTW 9.00%
Fokker JH Nijhof

Voorwaarden

OMSCHRIJVING

Fokker: COT Basje is een elegante stier met veel aantrekkelijke fokeigenschappen. COT Basje is een rastypische stier met een zeldzaam prachtige kop. De stier heeft zeer veel rek in de rug en staat op 4 prachtig fijne, excellente benen. COT Basje is een alround stier en heeft hele mooie verhoudingen. Hij is zeer mak en makkelijk hanteerbaar. Zijn moeder is een zeer bijzondere koe te noemen en is met 89 punten AV ingeschreven. Zijn moeders moeder is ook al iets bijzonders! Zij heeft in haar 23 jaar (!!) leeftijd voor veel mooie nakomelingen gezorgd. COT Basje komt uit een zeer vruchtbaar geslacht waarbij de vrouwelijke lijnen een zeer goede tussenkalfleeftijd hadden alsook steeds een korte draagtijd.

EXTERIEURGEGEVENS RUNDEREN

Algemeen voorkomen 86
Ontwikkeling 86
Rastype 87
Bespiering 85
Benen 87
Karakter 7

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie