INFORMATION

Date of birth 14-03-2020
Gender Male
Levensnr NL967829254
Breed Piemontese
Gewicht 633 KG
Start price € 2.350,00
VAT 9.00%
Breeder JH Nijhof

Conditions

ABOUT

Fokker: COT Basje is een elegante stier met veel aantrekkelijke fokeigenschappen. COT Basje is een rastypische stier met een zeldzaam prachtige kop. De stier heeft zeer veel rek in de rug en staat op 4 prachtig fijne, excellente benen. COT Basje is een alround stier en heeft hele mooie verhoudingen. Hij is zeer mak en makkelijk hanteerbaar. Zijn moeder is een zeer bijzondere koe te noemen en is met 89 punten AV ingeschreven. Zijn moeders moeder is ook al iets bijzonders! Zij heeft in haar 23 jaar (!!) leeftijd voor veel mooie nakomelingen gezorgd. COT Basje komt uit een zeer vruchtbaar geslacht waarbij de vrouwelijke lijnen een zeer goede tussenkalfleeftijd hadden alsook steeds een korte draagtijd.

EXTERIEURGEGEVENS RUNDEREN

General appearance 86
Development 86
Breed type 87
Muscle 85
Legs 87
Character 7

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant. For more information, please review its Privacy Policy.