Bestuur

Stichting COT Bestuur (ps: adressen van @stichting-cot nog niet actief)


Voorzitter: John van Kouwen (voorzitter@stichting-cot.nl)

Vicevoorzitter: Jan Smeenk (vicevoorzitter@stichting-cot.nl)

Secretaris & Penningmeester: Larissa Stegeman (secretaris@stichting-cot.nl)

Coördinator: Jan Nijhof (coordinator@stichting-cot.nl)

Bestuurslid: Marnic Loterman (mloterman@stichting-cot.nl)

Bestuurslid: André van Dorresteijn (avandorresteijn@stichting-cot.nl)

Bestuurslid: Jan Denneboom (jdenneboom@stichting-cot.nl)

Bestuurslid: Teus Dekker (tdekker@stichting-cot.nl)

Online veilingmeester: veilingmeester@cot-stierenveiling.nl

Website beheer: websitebeheerder@cot-stierenveiling.nl

Foto's van veilingkavels gemaakt door Theo Janssen

Video's van veilingkavels gemaakt door Harry van Leeuwen

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie