Bestuur

Stichting COT Bestuur


Voorzitter & Penningmeester: John van Kouwen voorzitter@stichting-cot.nl

Vicevoorzitter: André van Dorresteijn vicevoorzitter@stichting-cot.nl

Secretaris: Teus Dekker secretaris@stichting-cot.nl

Bestuurslid & Coördinator COT Station: Jan Nijhof coordinator@stichting-cot.nl

Bestuurslid: Marnic Loterman mloterman@stichting-cot.nl

Bestuurslid: Jan Smeenk jsmeenk@stichting-cot.nl

Bestuurslid: Jan Denneboom jdenneboom@stichting-cot.nl

Online veilingmeester: veilingmeester@cot-stierenveiling.nl

Website beheer: websitebeheerder@cot-stierenveiling.nl

Foto's van veilingkavels worden gemaakt door Theo Janssen

Video's van veilingkavels worden gemaakt door Harry van Leeuwen

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie