INFORMATIE

Geboortedatum 02-09-2022
Geslacht Mannelijk
Levensnr NL 542703184
Ras Blonde d'Aquitaine
Gewicht 750 KG
Fokker J. Schilder

Voorwaarden

OMSCHRIJVING

De stier is zeer gevoelig aan de neusring. Het binnenbekken is niet gemeten. De stier wilde niet meewerken waardoor risico op beschadiging te groot was.BAC Tito van de Woeste Hoeve is een stier met opvallend veel breedte in de voorhand. Het bekken is voldoende lang en opvallend breed. De stier is zeer goed bespierd met veel ronding in de bil. Tito vd Woeste Hoeve is een stier met een prachtige vader en moederlijn. Het is een zeer correcte evenredige stier met een strakke bovenbouw en keurig beenwerk waarbij juist zijn hele beste bespiering en zijn diepe voorhand opvallend zijn en daarbij in de ontwikkeling niets tekort komt. Tito is een stier met prima groeicijfers en een flink gewicht van 752 kg op 17,6 mnd op 30 maart zal hij richting 800 kg wegen op net anderhalf jarige leeftijd. Hij kenmerkt zich verder vanwege zijn rastype, hele mooie kleur en bijzondere fijnheid in huid en zeker ook in de botten. Tito zelf is gemakkelijk geboren (lag s’morgens plots in de stal) een vlot en levenslustig kalf met een draagtijd van 298 dagen.De moeder is Olijfje vd Woeste Hoeve. Een royaal ontwikkelde sterke koe met veel melk. Beste ruglijn en super beenwerk, een ras Blonde. Zij is een dochter van Imperial en Joli v.Evian. Joli is op 2-jarige leeftijd ingepunt met AV 88 en al best ontwikkeld met 1.50m schofthoogte. Zij is super fijn in vel en bot en verzorgt haar kalveren zeer goed en heeft echt veel melk. Olijfje heeft dezelfde eigenschappen als haar moeder en is ook op 2-jarige leeftijd ingepunt metAV88 en een schofthoogte van zelfs 1.52m.

VIDEO'S

EXTERIEURGEGEVENS RUNDEREN

Algemeen voorkomen 84
Ontwikkeling 83
Rastype 83
Bespiering 87
Benen 83
Karakter 6

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie