BAC POMPEI VD WOESTE HOEVE NL724701966

Bekijk de gehele veiling van COT Voorjaarsveiling 2021

INFORMATIE

Geboortedatum 01-12-2019
Geslacht Mannelijk
Levensnr NL724701966
Ras Blonde d'Aquitaine
Gewicht 739 KG

Voorwaarden

OMSCHRIJVING

Pompei vd Woeste Hoeve is een stier met een prachtige vaderlijn en een beste moederlijn. Het is een zeer correcte evenredige stier met een strakke bovenbouw en keurige beenwerk waarbij juist zijn beste bespiering en zijn super bekken opvallend zijn en daarbij in de ontwikkeling niets tekort komt. Pompei is de stier met beste groeicijfers van deze groep wat voornamelijk van zijn vader Imperial vandaan komt. Hij kenmerkt zich verder vanwege zijn fantastische rastype, kleur en bijzondere fijnheid in huid en zeker ook in de botten. Afkalfgemak zit hem van zowel vader als moeder in de genen verankerd. Pompei is zelf gemakkelijk geboren (lag er s’morgens plots in de stal) een vlot en levenslustig kalf.

EXTERIEURGEGEVENS RUNDEREN

Algemeen voorkomen 86
Ontwikkeling 87
Rastype 85
Bespiering 88
Benen 84
Karakter 8

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie